Vakantie Zomer 2024 - Scandinavië is geweldig!

Onze reizen kun je boeken als self-drive of als groepsreis met chauffeur vanaf 4 deelnemers.
Ook handig als je zelf eens niet wil autorijden.
 

Doe hier inspiratie op en bespreek met ons je wensen. Iedere reis is maatwerk
en alles kan naar wens worden aangepast of aangevuld:


Kastelenrondreis Zuid Zweden - heerlijk Zweeds en niet ver rijden.

Skärgården Zweden inclusief Stockholm - prachtige omgeving en zeer interessant.

Åland - Parel van een eiland in de Botnische Gold

Zuid Finland - duizend meren - Saimaa robben spotten lekker aan het water

Midden Finland - het pure Finland - een reis met culinaire heerlijkheden

Noordelijk Finland - ontmoet de Bruine Beer in zijn ruige habitat

Groepsreis naar Zweden, Veerboot van Travemünde naar Malmö met uitzicht op de havens van Malmö Zweden en Kopenhagen Denemarken. Wij varen in de ochtend door onder de Öresundsbrug.

Zomer Vakantie boeken

Ben je op zoek naar de ideale vakantie zomer 2024? Zoek niet verder! Bij HOLMSTOCK TRAVEL hebben we een scala aan onvergetelijke reizen samengesteld die perfect passen bij jouw plannen voor de zomer van 2024. Of je nu op zoek bent naar een romantisch uitje, een avontuurlijke vakantie vol natuur, of een ontspannen reis langs sprookjesachtige kastelen, wij hebben voor elk wat wils. Lees verder om te ontdekken hoe jouw droomreis met HOLMSTOCK TRAVEL eruit kan zien!

De dromen vanger

Jij weet waar iemand waar je veel van houdt van droomt én je hebt er zin in om die droom te laten uitkomen?

Met de Holmstock Travel GIFT CARD breng leg jij die droom in iemands handen.

Laat bijvoorbeeld iemand BEREN SPOTTEN in Finland of geef iemand een NOORDERLICHT experience cadeau.

GIFT CARD nu KOPEN
 • Ontdek de Vakantie Zomer 2024

  Laat je betoveren door de magische Stockholmse archipel tijdens een onvergetelijke reis met HOLMSTOCK TRAVEL. Verken de pittoreske eilanden, geniet van verse zeevruchten en dompel jezelf onder in de rijke geschiedenis van deze adembenemende regio. Of je nu op zoek bent naar romantiek, avontuur of gewoon ontspanning, deze bestemming heeft het allemaal!

  De vakantie zomer 2024 in de Stockholmse Skärgården belooft een ervaring te worden die je voor altijd bij zal blijven. Met meer dan 30.000 eilanden om te verkennen, biedt deze betoverende bestemming een perfecte mix van natuurlijke schoonheid, historische charme en ontspanning.

 • Vakantiereis Zweden 2024 / 2025 - Boek je vakantie bij reisbureau Holmstock Travel - Hier boek je kwaliteit en geniet je van een fijne vakantie.

  Reisbureau Holmstock Travel

  Of je nu op zoek bent naar een romantische vakantie met je partner, een gezinsuitje vol avontuur, of gewoon een ontspannen reis om even te ontsnappen aan de dagelijkse sleur, de Stockholmse Skärgården heeft voor elk wat wils. Met HOLMSTOCK TRAVEL beleef je de vakantie zomer 2024 van je dromen in deze betoverende omgeving.

 • Bruisend Tallinn

  de Stockholmse Skärgården

  Vanuit de bruisende stad Stockholm vertrekken we naar de archipel, waar we genieten van adembenemende uitzichten, verfrissende duiken in kristalhelder water en heerlijke maaltijden met verse zeevruchten. Een bezoek aan enkele van de pittoreske eilanden, zoals Vaxholm en Sandhamn, mag niet ontbreken op je reisroute. Ontdek de geheimen van deze prachtige eilanden terwijl je geniet van de rust en sereniteit van de natuur.

  Voor avontuurlijke stellen en gezinnen bieden we verschillende activiteiten aan, zoals kajakken, zeilen, en wandelen door schilderachtige paden. Prima voor een prachtige zomervakantie. Natuurliefhebbers zullen verrukt zijn door de diverse flora en fauna die te vinden is op de eilanden, terwijl geschiedenisliefhebbers hun hart kunnen ophalen aan de vele historische bezienswaardigheden.

Overnachten op Åland kan op allerlei manieren. Camping, Kampeerhut, Bungalow, Hotel of B&B zoals het hier afgebeelde zeer luxe, zeer exclusieve, Björnhofvda Gård.

Ontdek Åland

Een Verborgen Juweeltje voor de Vakantie Zomer 2024 / 2025

Laat je verrassen door de schoonheid van Åland tijdens een onvergetelijke reis met HOLMSTOCK TRAVEL. Gelegen tussen Finland en Zweden, is Åland een archipel bestaande uit meer dan 6.500 eilanden, waarvan slechts een klein deel bewoond is. Deze unieke bestemming biedt een perfecte mix van natuurlijke pracht, cultureel erfgoed en ontspanning.

Tijdens je vakantie zomer 2024 op Åland kun je genieten van eindeloze wandelingen door schilderachtige landschappen, fietsen langs rustige paden en kajakken langs de kustlijn. Bezoek charmante dorpjes, zoals Mariehamn en Kökar, waar je kunt kennismaken met de lokale cultuur en tradities. Proef de heerlijke streekgerechten, waaronder verse vis en ambachtelijke kaas, en ontdek de rijke geschiedenis van de archipel in de vele musea en historische bezienswaardigheden.

Voor avontuurlijke reizigers biedt Åland een scala aan activiteiten, zoals zeilen, vissen, en vogelspotten. Met HOLMSTOCK TRAVEL kunnen we prachtige bootexcursies aanbieden, waarbij je de adembenemende kustlijn en de afgelegen eilanden kunt verkennen. Tijdens deze excursies kun je genieten van de rust en sereniteit van de oceaan terwijl je langs pittoreske vuurtorens en rotsachtige kliffen vaart.

Voor de visliefhebbers onder ons is Åland een waar paradijs. Langs de kust van het eiland kun je uitstekend vissen op verschillende vissoorten, waaronder snoek, baars, forel en zalm. Ga mee op een visexcursie met ervaren lokale gidsen en ervaar de opwinding van het vangen van je eigen verse vis. Na afloop kun je je vangst bereiden op een traditionele Finse barbecue en genieten van een heerlijke maaltijd aan het water.

Of je nu op zoek bent naar een actieve vakantie vol avontuur, een romantisch uitje met je partner, of gewoon een ontspannen reis om tot rust te komen, Åland heeft voor elk wat wils.

Met HOLMSTOCK TRAVEL beleef je de vakantie zomer 2024 / 2025 van je dromen op Åland. Laat je betoveren door de natuurlijke schoonheid, culturele schatten en gastvrijheid van deze unieke bestemming en creëer herinneringen die een leven lang meegaan.

 • Zakelijk reizen inclusief Incentives, Wellness, Ski-events, Massage, Relax dagen. Zakenreis, businesstrip, Bedrijfsuitje, Beursbezoek, Zakelijke meeting of presentatie.

  Kastelentour door het Zweedse Landschap voor de Vakantie Zomer 2024

  Stap binnen in een sprookjeswereld tijdens onze exclusieve kastelentour door Zweden. Ontdek de prachtige architectuur, rijke geschiedenis en betoverende landschappen terwijl je verblijft in enkele van de meest luxe accommodaties van het land, waaronder een echt kasteel!

  Een van de hoogtepunten van onze kastelentour is het majestueuze Kronovalls Slott, gelegen te midden van uitgestrekte bossen en glooiende heuvels. Dit prachtige kasteel, gebouwd in de 18e eeuw, biedt een uniek inzicht in de Zweedse aristocratie en haar rijke geschiedenis. Tijdens je verblijf kun je genieten van luxe voorzieningen, zoals een gastronomisch restaurant, een wellnesscentrum en prachtig aangelegde tuinen.

  Naast het verkennen van historische kastelen, biedt onze tour ook de mogelijkheid om het adembenemende Zweedse landschap te ontdekken. Maak een wandeling door dichte bossen, bezoek schilderachtige dorpjes en spot wilde elanden in hun natuurlijke habitat. Voor culinaire liefhebbers is een proeverij van elandenvlees een absolute aanrader. Dit delicatessevlees, bekend om zijn malse textuur en rijke smaak, is een ware traktatie voor de zintuigen.

 • Zuid Zweden, voor u, een relaxte vakantie. Boek nu.

  Tijdens je verblijf in Zweden heb je ook de mogelijkheid om te genieten van vintage shopping, een populaire activiteit in het land. Zweedse steden zijn bezaaid met boetieks en markten waar je unieke vintage vondsten kunt ontdekken. Van retro kleding tot antieke meubels, er is voor elk wat wils. Vintage shopping is niet alleen een geweldige manier om unieke items te vinden, maar ook om een ​​duurzame levensstijl te omarmen.

  Een ander hoogtepunt van onze kastelentour is een bezoek aan het prachtige Hällnäs Slott, gelegen aan de oevers van een schilderachtig meer. Dit 17e-eeuwse landgoed biedt een oase van rust en luxe, omgeven door weelderige bossen en glooiende heuvels. Geniet van een ontspannen verblijf in een van de elegante kamers, dineer in stijl in het gastronomische restaurant en verken de prachtige tuinen en parken.

  Een uniek aspect van reizen door Zweden is de mogelijkheid om per veerboot tussen Duitsland en Zweden te varen. Deze ontspannen en schilderachtige reis biedt een prachtig uitzicht op de Baltische Zee en de Zweedse kustlijn. Geniet van het verfrissende zeelucht, ontspan op het dek en laat je betoveren door de natuurlijke schoonheid van de Scandinavische wateren.

  Met HOLMSTOCK TRAVEL wordt jouw droom van een koninklijke vakantie zomer 2024 werkelijkheid. Laat je betoveren door de prachtige kastelen, adembenemende landschappen en onvergetelijke ervaringen die Zweden te bieden heeft.

Vakantiereis Zweden 2024 / 2025 - Boek je vakantie bij reisbureau Holmstock Travel - Hier boek je kwaliteit en geniet je van een fijne vakantie.

Jouw reispartner

HOLMSTOCK TRAVEL: Jouw Partner in Reizen voor de Vakantie Zomer 2024

Bij HOLMSTOCK TRAVEL streven we naar uitmuntendheid in alles wat we doen. Met onze professionele service, hoogwaardige accommodaties en zorgvuldig samengestelde reisroutes, bieden we onze klanten een ervaring die ze nooit zullen vergeten. Of je nu op zoek bent naar avontuur, ontspanning of iets daartussenin, wij hebben de perfecte reis voor jou. Boek vandaag nog bij HOLMSTOCK TRAVEL en maak je klaar voor een vakantie zomer 2024 vol herinneringen die een leven lang meegaan!

 • Wereldwijd de schoonste lucht vindt je in Finland. Beleef de bossen en meeren in Finland.

  Verken het Wilde Noorden van Finland voor de Vakantie Zomer 2024

  Treed binnen in de ongetemde wildernis van het noorden van Finland met HOLMSTOCK TRAVEL. Ontdek de majestueuze natuur, bewonder de eeuwenoude muurschilderingen en ervaar de wonderen uit de ijstijd die het natuurgebied Hossa zo uniek maken. Dit adembenemende gebied biedt een ongeëvenaarde ervaring voor avonturiers van alle leeftijden, of je nu op zoek bent naar actievolle excursies of gewoon wilt ontspannen te midden van de prachtige omgeving. Bereid je voor op een vakantie zomer 2024 die je nooit zult vergeten!

  Het natuurgebied Hossa staat bekend om zijn unieke muurschilderingen, die dateren uit de prehistorische ijstijd. Deze indrukwekkende kunstwerken, gemaakt door de oorspronkelijke bewoners van het gebied, bieden een fascinerend inzicht in het leven en de cultuur van lang vervlogen tijden. Wandel door de bossen en bewonder de eeuwenoude schilderingen die nog steeds de tand des tijds doorstaan.

  Terwijl je door de uitgestrekte bossen van Hossa dwaalt, heb je de kans om wilde rendieren te spotten, die vrij rondzwerven in hun natuurlijke habitat. Deze majestueuze dieren, bekend onder hun Latijnse naam Rangifer tarandus, zijn een iconisch symbool van het noordelijke landschap en een absolute must-see tijdens je verblijf in Hossa.

  Een van de hoogtepunten van een reis naar het noorden van Finland is het spotten van de bruine beer, ook bekend als Ursus arctos. Deze krachtige roofdieren zijn meesterlijke jagers en kunnen worden waargenomen terwijl ze door de bossen zwerven op zoek naar voedsel. Met HOLMSTOCK TRAVEL heb je de unieke kans om deze prachtige dieren van dichtbij te observeren, onder begeleiding van ervaren gidsen die je veiligheid garanderen.

  Daarnaast biedt Hossa een spectaculair landschap van uitgestrekte bossen, kristalheldere meren en schilderachtige rivieren. Het gebied ligt vlak bij de Russische grens en er wordt nauw samengewerkt met de Russische autoriteiten voor de bescherming en het behoud van de bruine beer. Deze unieke samenwerking zorgt ervoor dat deze majestueuze dieren kunnen blijven gedijen in hun natuurlijke omgeving, terwijl tegelijkertijd het behoud van de natuurlijke habitat wordt gewaarborgd.

  Ervaar de puurheid van de Finse natuur tijdens jouw vakantie zomer 2024 met HOLMSTOCK TRAVEL. Laat je betoveren door de ongerepte wildernis, ontdek de verborgen schatten van Hossa en creëer herinneringen die een leven lang meegaan. 

 • Zeehondensafari per boot over het Saimaa meer. Het finse meer Saimaa is voor deze zeehondensoort een unieke habitat.

  Ontdek de Meren van Finland voor jouw Vakantie Zomer 2024

  Duik in de betoverende wereld van de Finse meren met HOLMSTOCK TRAVEL en ontdek een paradijs van natuurlijke pracht en rust. Laat je betoveren door de serene schoonheid van de uitgestrekte meren, waar kristalhelder water zich uitstrekt tot aan de horizon en weelderige bossen de oevers omarmen. Bereid je voor op een onvergetelijke ervaring vol avontuur, ontspanning en ontdekking tijdens jouw vakantie zomer 2024 in Finland!

  Een van de hoogtepunten van een reis naar de Finse meren zijn de betoverende boottochten die je meenemen langs idyllische landschappen en verborgen juweeltjes. Stap aan boord van een klassiek antiek schip en laat je meevoeren op een ontdekkingsreis door de waterwegen van Finland. Vaar langs schilderachtige eilanden, kleurrijke dorpjes en adembenemende natuurgebieden terwijl je geniet van het rustgevende geluid van kabbelend water en de verfrissende bries.

  Tijdens je boottochten heb je ook de kans om de unieke Saimaa robben te spotten, een zeldzame diersoort die alleen hier te vinden is. Deze schattige en nieuwsgierige wezens zijn een van de meest geliefde bewoners van de Finse meren en een absolute must-see tijdens je verblijf. Breng een bezoek aan de robbenkolonies en observeer deze prachtige dieren terwijl ze spelen in het water en rusten op de rotsachtige kusten.

  Finland is niet alleen een paradijs voor natuurliefhebbers, maar ook voor avonturiers, cultuurliefhebbers en levensgenieters. Ontdek de vele wandel- en fietspaden die langs de meren slingeren, proef de heerlijke lokale gerechten en dompel jezelf onder in de rijke cultuur en tradities van het land. Of je nu op zoek bent naar actievolle excursies, ontspannende momenten aan het water of gewoon wilt genieten van de rust en sereniteit van de natuur, Finland heeft voor elk wat wils.

  Met HOLMSTOCK TRAVEL beleef je een vakantie zomer 2024 die je nooit zult vergeten. Laat je betoveren door de fraaie meren, de klassieke boottochten en de unieke Saimaa robben en ervaar de magie van Finland in al zijn glorie.

 • Perfect gepositioneerde hides maken de beren safari veilig en leuk. Hier in het Finse bos, dicht bij de Russische grens staan de hides die je een close encounter met de bruine beer mogelijk maken. Reis en boek bij Holmstock Travel.

  Groepsreizen op Maat voor de Vakantie Zomer 2024

  Bij HOLMSTOCK TRAVEL bieden we niet alleen individuele reizen aan, maar ook op maat gemaakte groepsreizen voor kleine gezelschappen van maximaal 8 personen. We geloven dat reizen met vrienden, familie of collega's een unieke ervaring biedt, waarbij de banden worden versterkt en herinneringen worden gecreëerd die een leven lang meegaan. Of je nu met een kleine groep vrienden wilt reizen, je gezin inclusief opa en oma wilt meenemen, of gewoon samen met andere gelijkgestemde reizigers op avontuur wilt gaan, HOLMSTOCK TRAVEL staat voor je klaar om de perfecte groepsreis te organiseren.

  Een van de voordelen van onze groepsreizen is het comfort van een privéchauffeur, waardoor de vaders eens niet achter het stuur hoeven te zitten en volledig kunnen ontspannen tijdens de reis. Hierdoor hebben ze meer tijd en rust om te genieten van de vakantie met hun vrouw en kinderen, of om te socializen met vrienden en familie. Onze minibus biedt plaats aan maximaal 8 personen, waardoor er voldoende ruimte is voor iedereen om comfortabel te reizen.

  Onze groepsreizen zijn geschikt voor allerlei soorten groepen, van kleine gezinnen tot vriendengroepen, kleine verenigingen tot collega's die samen op reis willen. Of je nu als kant-en-klare groep inschrijft of als individuele deelnemer, wij zorgen ervoor dat je een onvergetelijke ervaring hebt. Bovendien bieden we ook groepsreizen aan voor grotere groepen dan 8 personen, alles op basis van een vrijblijvende offerte.

  Al onze reizen, inclusief groepsreizen, worden op ambachtelijke wijze samengesteld met als doel een zo uniek mogelijke ervaring te bieden. We streven ernaar om reizen te organiseren die de verwachtingen overtreffen en die onze klanten voorzien van onvergetelijke herinneringen. Met HOLMSTOCK TRAVEL geniet je van een vakantie zomer 2024 vol avontuur, ontspanning en nieuwe ontdekkingen, samen met je dierbaren.

 • Betaalbare zomervakantie

  Bij HOLMSTOCK TRAVEL geloven we dat iedereen recht heeft op een droomvakantie, ongeacht hun budget. Daarom bieden we eerlijke prijzen aan voor al onze reizen, zodat je kunt genieten van een onvergetelijke ervaring zonder je bankrekening te plunderen.

 • Vakantiereis Zweden 2024 / 2025 - Boek je vakantie bij reisbureau Holmstock Travel - Hier boek je kwaliteit en geniet je van een fijne vakantie.

  Vakantie 2024 / 2025 boeken

  Wij delen graag onze passie en geven met alle plezier ons advies. Tot snel!

 • Onvergetelijke ervaringen

  Ontdek de wereld met HOLMSTOCK TRAVEL en maak herinneringen die een leven lang meegaan, zonder je zorgen te maken over de kosten. Boek vandaag nog jouwvakantie zomer 2024en laat ons je dromen werkelijkheid maken!